Статті

Статті

 • Лінія для нанесення експлуатаційних покриттів на залізничні колеса

  Журнал "Фарбування професійне" № 1 (80) 2017

  З 2016 року компанія «Інтерпайп» здійснює випуск залізничних коліс та колісних пар для швидкісних поїздів з вищою доданою вартістю. Даний вид продукції затребуваний в транспортній інфраструктурі держав Європи та Америки, що стало підставою для здійснення великих інвестиційних вкладень компанії в запуск кількох нових виробничих ділянок, у тому числі й у створення ділянок, що забезпечують нанесення експлуатаційних та антикорозійних покриттів на залізничні колеса, що випускаються.

 • Нові перспективні напрямки у виробництві рейкового транспорту соціального призначення

  Журнал "Сварщик" № 6 2015

  Розвиток транспорту соціального призначення сьогодні є однією з актуальних проблем, які потребують негайного вирішення. Ця галузь машинобудування постійно активно розвивається. Новинки науки та техніки застосовуються тут насамперед. Технічний прогрес і час призводять до морального зносу засобів і способів виробництва, підштовхують заміну моделей транспортних засобів на сучасні типи.

 • Причини стримування роботизації промислових підприємств

  Роботизація та причини її стримування. Стаття у журналі "Зварювальник" №5 2015

 • Автоматизовані свердлильні комплекси для вагонобудування

  Журнал "Світ техніки та технологій" №6/2013

  У сьогоднішній статті йтиметься про три автоматизовані свердлильні комплекси, комплексний підхід до їхнього створення і рішення "під ключ", які готова запропонувати вагонобудівним і вагоноремонтним підприємствам науково-виробнича фірма НВФ "ТЕХВАГОНМАШ". Найчіткіше переваги цього виду обладнання, що входить до складу виробничих ліній і стендів, розкриваються під час порівняння з традиційними методиками, які здебільшого застосовуються на підприємствах важкого машинобудування.

 • Підйомні платформи – безпека на висоті

  Журнал "Вагоннній парк" № 9 (66) 2012

  Науково-виробнича фірма «Техвагонмаш» здійснила постачання підйомних платформ для ЗАТ УК «Брянський машинобудівний завод». Підйомні платформи будуть використовуватися для створення нових вантажних магістральних тепловозів.