Реалізовані проекти

Підприємство виконує весь спектр робіт починаючи від передпроектних опрацювань, розробки робочого проекту, проектування нестандартного обладнання, виготовлення спеціального технологічного обладнання та до проведення шеф-монтажних та пусконалагоджувальних робіт та навчання персоналу замовника.


Автомобільна промисловість

Реалізовані проекти: ТОВ "Узавтотрейлер" - завод з випуску навісної та причіпної техніки для вантажних автомобілів

У рамках підписаного контакту з АК Узавтосаноат (Узбекистан) НПФ Техвагонмаш реалізував проект з організації виробництва з випуску навісної та причіпної техніки для вантажних автомобілів.

Пасажирське вагонобудування

Тверський вагонобудівний завод

На підприємстві проходить програма технічного переозброєння виробництва з метою встановлення на виробництво вагонів нового модельного ряду пасажирських вагонів. НВФ "Техвагонмаш" бере активну участь у даній програмі і є одним з основних постачальників спеціального технологічного обладнання.

Метровагонмаш

ВАТ Метровагонмаш | Інформація про проект

Підприємства з виробництва тягового рухомого складу

Електровозоскладальний завод м. Астана

ТОВ "Електровозоскладальний завод" засновано "Ремлокомотив" - дочірньою компанією "Казахстанські залізниці", французькою корпорацією "Alstom", а також російською корпорацією "Трансмашхолдинг".

Новочеркаський електровозобудівний завод

Новочеркаський електровозобудівний завод (НЕВЗ) – найбільший російський виробник магістральних та промислових електровозів.

Брянський машинобудівний завод

Брянський машинобудівний завод розробляє та випускає магістральні та маневрові тепловози, вантажні вагони різних типів та модифікацій.

Вантажне вагонобудування

Тихвінський вагонобудівний завод

Тихвінський вагонобудівний завод має одне з найбільш високотехнологічних виробництв у вагонобудуванні. За весь час співпраці на завод було поставлено понад десяток кантувачів. Нашим обладнанням також оснащено виробництво хребтових балок.

Казахстанська вагонобудівна компанія

НВФ "Техвагонмаш" є одним з основних проектувальником заводу та постачальником всього комплексу технологічного обладнання для виробництва вантажних вагонів. Було розроблено робочий проект технологічної частини заводу. У рамках проекту виконано такі роботи: - розроблено технологічне планування головного корпусу підприємства; - розроблено та видано Генпроектувальнику завдання на архітектуру та генплан; - розроблено маршрутні технологічні процеси з виготовлення напіввагонів.

Могилівський вагонобудівний завод

Розроблено технологічну частину робочого проекту зі створення виробництва напіввагонів, вагонів-мінераловозів. Завод практично повністю оснащений спеціальним технологічним обладнанням виробництва НВФ "Техвагонмаш"

Металургійний комплекс

Interpipe

Для компанії Interpipe реалізовано проект зі створення фарбувальної ділянки для залізничних коліс.

Interpipe

Науково-виробнича фірма "Техвагонмаш" реалізувала проект створення потужностей для нанесення експлуатаційних покриттів на залізничні осі.

Нефтегазовый комплекс

Сургутнафтогаз

Розробка та постачання обладнання лінії ізоляції труб екструдованим поліетиленом та їх зварювання.