Статті

Статті

 • Порівняння технологій очищення металу

  У цій статті ми розберемо відмінності між піскоструминною, дробоструминною та дробометною технологіями, оцінимо переваги та недоліки технологій.

 • Двостоїчні кантувачі з підйомними центрами - переваги у використанні

  Двостоїчні кантувачі з підйомними центрами - переваги у використанні при зварюванні

 • 5 причин для придбання фарбувально-сушильної камери

  Фарбувально-сушильні камери НПФ "Техвагонмаш", що випускаються, це сучасне технологічне обладнання для попередньої підготовки та фінішного фарбування, що широко застосовується на машинобудівних підприємствах. Нашими клієнтами є великі підприємства транспортного машинобудування, заводи з виробництва металоконструкцій, підприємства енергетичного машинобудування.

 • Лінія фінішної обробки труб для компанії Interpipe

  Журнал "Покраска профессиональная" 2018

  Научно-производственная фирма «Техвагонмаш» спроектировала и изготовила оборудование для линии финишной обработки труб. Заказчиком оборудования является Украинская промышленная компания ИНТЕРПАЙП, которая уже начала опытно-промышленную эксплуатацию новой линии на заводе ИНТЕРПАЙП Нико Тьюб в Никополе (Днепропетровская область).

 • Автоматизовані склади стелажного типу

  Журнал "Обладнання та інструмент для професіоналів" № 1 2019 г.

  Науково-виробнича фірма "Техвагонмаш" продовжує активно освоювати ринки далекого та ближнього зарубіжжя. Серед останніх масштабних проектів – організація під ключ виробництва на Самаркандському заводі з випуску причіпної техніки та навісного обладнання для комерційного автотранспорту.